| AvalohAlyn a întrebat:

Fifa Manager sau Football Manager? Ce alegeti si de ce? Ce joc jucati voi tip manager?

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

Football Manager de departe. Nici nu suporta comparatie, parere mea. Baza de date gigantica este probabil ce mai puternic argument. Interfata placuta si inteligent gandita si lipsa nivelelor de dificultate sunt alte calitati ale Football Manager. Apoi, mai e de luat in calcul si capacitatea de a edita absolut orice aspect al bazei de date in orice fel sau chair de a introduce noi informatii. Atentie, insa, nu mai ai viata cu FM! Zi, noapte, foame, sete, te vei juca incontinuu, iti garantez. Nerecomandat elevilor ce dau bacul peste o luna (ca mine) laughing. Cel mai mult din serie m-am jucat FM 2006, ajungand cu Manchester United pana in anul 2017, antrenand si echipe nationale concomitent si castigand tot ce am putut. Have fun!