| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Fratilooorlaughing)am si eu un ets2 si iubesc mult jocul am lvl 10 joc mai mult curse rapide dar nu conteaza eu am o mica problema de ce nu prind mai mult de 90 la ora la fiecare camion ma ia 10 ani sa ajung asa am vazut in shop la daf sau chiar man la lvl 16 sa astept ca sunt camioane de 200 de mii de euro am vreo 300 de mii inca strang dar oare ala prinde viteza mare? eu am dezactivat limita de viteza si amenzile tot funda >plzlaughing3happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca alegi a treia optiune cand alegi cursa (nu stiu cum se numeste, este cea care se foloseste de contul tau de truckersmp) iti este limitata viteza pentru a fi toti egali, cel putin asa zic cei de pe forumuri. Si da, ala mai scump o sa prinda viteza mai mare. Totusi, eu ti-as recomanda sa iei un Volvo sau o Scania, astea sunt de baza.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru anonim_4396):

Nu am inteles unde sa dau la a treia optiune explica exact din joc ca imi trebuie neaparat in optiuni nu gasesc si am avut si mod cu audi a8 dar nu prinde mai mult de 90 la ora si in viata reala ala are 300 chiar maxim

| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru anonim_4396):

Gata am rezolvat era din optiuni mod de joc acolo era limita de viteza am debifat am prins 199 cu audi a8 wtf mai puteam dar te duci peste cap si daca faci avari o gramada costa o gramada de bani am 400 de mii dar imi strang pentru camioane iti dau funda oricum