| NuAmBaniDeNume a întrebat:

FUNDA! Am o problema! am fifa 2013. Cand intru in joc imi da o eroare : E0001 si nu imi intra in joc. CE TREBUIE SA FAC CA SA REPAR ACEASTA EROARE?

Răspuns Câştigător
| Nick2012 a răspuns:

Salut Andrey! si eu am avut aceasta eroare si am instalat anti virus (iti recomand anti virus avasat) am dat clic dreapta pe joc (fifa) si scriea acolo scan adica sa scanezi jocu daca iti aparea la sfarsit 2 7 sau mai multe erori inseamna ca trebuie sa reperi erorile si pe acolo scre repair eror si dupa ce dai acolo astepti sa repare si gata
Plzzzzzzzzz funda