| AnAnAs234 a întrebat:

FUNDA! Am o problema cu NFS Most Wanted 2012.Il instalez si cand intru in el sa joc imi apare o eroare " Origin is not installed, and is required to play your game.Please reinstall original".Ce are? Am instalat si DirectX, dar cand am vrut sa instalez si D3D11Install imi zice ca nu mi-l suporta windowsul.Sa fie de la asta, sau trebuie ceva anume?

5 răspunsuri:
| qazwsxedc131 a răspuns:

In primul rand daca ai windows XP nu iti merge. Daca nu este de la acesta atunci devina este crackul. Incearca sa descarci jocul de la Sckidrow daca poti ca ala are crack-ul incorporat in imaginea iso. Adica deschizi imaginea cu magicdisc si dupa aceea intri in folderul Skidrow si copiezi ce e acolo in folderul jocului. BAFTA si FUNDA te rog! Sper ca am ajutat.

| AnAnAs234 explică (pentru qazwsxedc131):

Am incercat si asta dar cand intru imi zice ca dxgi.dll was not found.Probabil ca e de la joc.Da' multumesc oricumwinking

| enachivasile98 a răspuns:

Ai mai gasit raspuns la aceasta intrebare? Astazi am incercat si eu sa downloadez NFSMW 2012 si exact aceeasi problema o am. Am instalat si DirectX si din nou spune sa incerc din nou.

| Marian_Paul_1999 a răspuns:

Iti trebuie crack big grin daca iti cere Origin si il instalezi si ii dai play la joc trebuie sa il cumperi daca vrei sa il joci dar daca ii bagi crack-ul nu o sa iti mai ceara Origin tongue

| eduard321 a răspuns:

Ahaaaa merrge si winous xp laughing))
laughing) nu stiti voi sal instalati cum
tbe si pe winous 7 big grin of of of
nu-s ce e cu voi