| DanuTzCarbon a întrebat:

Funda! As vrea sa stiu ce fel de bonusuri trebuie sa aibia un ninja pe lama in metin2. Adica ce bonusuri ar trebui sa bag?

2 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Nu...vrea sa spuna pe un privatlaughing
pai cel mai bine bagi HP prima data foloseste cel mai mult...
apoi iti bagi iteme cu str+ apoi cu dex pentru ca are nevoie
daca vr si un privat mai usor de inteles si cu multi romani
metin2unitedhappybafta la joc
sper ca ai inteles(fundita?batting eyelashes)

| codead a răspuns:

Adica vrei sa spui astributele alea vrajile nu! Pai sunt pe arc si corp.Eu as alege pe arc ai sageata otravita! Este buna si sa faci M la ea! Sper ca ai inteles!