| SaturniFraternitas a întrebat:

FUNDA! : Care este diferenta dintre Counter-Strike si Counter-Strike : Condition Zero? eu nu vad nici una spuneti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
| BDoruAndrei a răspuns:

Pai.
Counter Strike 1.6 are modul Single player unde joci cu botii, doar la mod clasic - Terro cu bomba, CT cu defuse.
Counter Strike Condition Zero iti ofera la Single Player obiective. Nu joci doar sa ucizi la nesfarsit teroristi. Acesta iti ofera diferite misiuni si diferite are cu care sa faci cate ceva. Spre deosebire de CS 1.6 CS:CZ nu are Multiplayer(Online).

Sper ca ai inteles diferenta

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

CS:CZ are si singleplayer
Arme ceva mai diferite, de asemenea si modul cum se comporta in joc
grafica este diferita la fel si animatiile