| ღAnonimღ a întrebat:

Funda. Cat mai multe jocuri virtuale, in afara de: pandanda, clubpenguin, meez, our world, wooz world. Cat mai multe.

4 răspunsuri:
| ღAnonimღ explică:

Nu-s online astea... vreau jocurile care sa vreau sa le joc, ca sa zic asa...

| sSeLL a răspuns:

The sims 3 the sims 2 nu stiu daca iti vor placea poti viziona video din pay game pe you tube sunt super jocuri

| Perrystain a răspuns:

Lady popular; imvu; 2029 online; 4 story; adventure quest; sau cel mai bine http://play-free-online-games.com/games/games_all.html cate jocuri online vrei... funda? :D

| Skyltester a răspuns:

World of Warcraft, Travian, RuneScape, TribalWars,