| Maariiaa97 a întrebat:

**Funda**!

Ce jocuri gen pet society mai stiti pe face book?

Sau nu neaparat, e unul dintre putinele jocuri pe care le stiu, asa ca ce imi recomandati? happy

Cele mai multe si mai frumoase jocuri... fundita big grin

Si as vrea sa-mi fac un alt cont pe pet society, stiti cum se sterge?

Răspuns Câştigător
| diiadiiana014 a răspuns:

Barn buddy, happy aquarium, bubble island, frontierville, my tribe, happy pets. [nu sunt in gen "pet society", dar sunt faine :d].

4 răspunsuri:
| i44na a răspuns:

Mie imi place nightclub city. ar trebui sa il jociwinking

| complicata2002 a răspuns:

Uite gen pet society : pet city [ff tare xD]
vila magica [ coafuri si haine misto xD], cam atatea stiu gen pet society, si. nu poti sa o iei de la capat cu pet society doar daca iti faci cont nou de facebook.

| mikka a răspuns:

CA sa stergi un joc te duci la aplicatii sub poza de profil [nu chiar sub] si apesi aplicatii si iti arata jocurile si in stanga lor sunt un fel de creionase dai acolo si il stergihappy iar jocuri: It Girl[l`am jucat foarte mult]The sims social[e foarte solicitat]happy pets, nightclub city, bar world sunt tari funda?

| Nixamina a răspuns:

Pet ville