| ady960 a întrebat:

Funda ce marca de tableta este buna? recomandatimi o tableta pana in 450ron

Răspuns Câştigător
| SmileyUnicorn a răspuns:

Cea mai buna mi se pare Samsumg. Eu am Samsung Galaxy Tab 2 de un an si merge foarte bine. Ti-as recomanda de la Samsung.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

In banii astia gasesti cam numai jeguri sau produse brand deja depasite la care nu o sa mai vezi update-uri software.

| AlexShadow26 a răspuns:

Eu am goclever TABR 104 are 10 inch e destul de buna ecran mare se misca ok

| supLLy a răspuns:

EBoda

| Blocar a răspuns:

Da grea intrebare...
Depinde daca iubeti super ori normal
Singura diferenta ecranul si programele
Dar depinde si Marca: APPLE SAMSUNG etc...

| FaKeN a răspuns:

Prestigio multipad ff buna am avut dar eu am acum ipad happy