| Merx a întrebat:

FUNDA! Cum pot sa scriu pe un video Subtritarea cum e acest film http://www.youtube.com/watch?v=us7HpSwDKCY&feature=relat ed. Dau funda jur. caut de mult timp :(!

1 răspuns:
| xroberth a răspuns:

Pai e foarte greu sa faci o subtitrare pentru un film tongue
Downloadeaza o subtitrare oarecare schimbai numele in asa fel incat sa aiba acelasi nume ca fimul si acolo unde gasesti prima replica o modifico cu ce vrei tu si sus unde scrie timpul il modifici cu timpul in care apare replica de la filmul tau! sa stii ca o sa dureze ceva!