| ala112 a întrebat:

|FUNDA|Cum scap de butoanele de la Samsung Corby.cand iau un joc imi apar butoane(joc pe touchscreen). Cum scap de el. Funda Votpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| ala112 explică:

Sunt tastele de la telefon! Jocul e pe touchscreen nu e pe butoane nu are nici un buton.

| Razvan3904 a răspuns:

Tastele nu dispar pe alea misti caracterul jocului fundita
tongue tongue tongue tongue happy

| Razvan3904 a răspuns:

Tastele de la joc nu poti sa le scoti ca acolo misti in stanga dreapta sus si jos

| FOCA2000 a răspuns:

Daca e vb de telefon cauta la setar= >jocuri= >taste asa.si acl gasesti ce sa schimbi si vei stii tu.
DAka e vb de calc cam la fel nah pa.wave