| Deutza4747 a întrebat:

Funda! Pe facebook m- am pus pe pagina creata de mine content creator. Intrebare mea este daca manageri ma pot sterge si ce inseamna content creator big grin. Ms mult!

1 răspuns:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Content creator inseamna sa poti sa editezi pagina, sa trimiti mesaje, sa postezi, sa creezi anunturi, sa vizualizezi ceea ce au postat. ceilalti admini.

Pune-te manager. pentru ca daca ramai Content Creator iti poate fura pagina. si sa te scoata de la admini laughing
Colegii tai adica adminii sa ii pui pe Content Creator. in felul asta nu au cum sa iti fure pagina... :d
Numai bine. puppy dog eyes