| costica_3951 a întrebat:

FUNDA!
Pentru cei care joaca poker, ce metode de retragere sunt pentru cei care nu au 18 anishori?

2 răspunsuri:
| rakebackace a răspuns:

Asteapta sa faci 18 ani cel mai bine. Risti sa iti confiste castigurile.

http://rakebackace.ro/

| Nyku_5126 a răspuns:

Vestea buna: nu trebuie sa fi major pentru a avea un cont bancar ( in care sa-ti retragi castigurile (

Vestea rea: ESTE COMPLET ILEGAL!
Atentie ca nu este o joaca, fiind minor iti este strict interzis sa joci orice joc cu pariuri pe bani reali.

Daca esti prins, pe langa ca poti sa iti iei adio de la castiguri, sala de poker v-a anunta politia. Ce inseamna asta? Dosar penal, amenda la parinti si probabil vor avea si ei probleme pentru ca nu te-au supravegheat.

Acum sigur o sa zici."eh, chiar pe mine o sa ma prinda acum..."
Vreau doar sa te informez ca plata nu este in nici un caz automata!
Cererile de plata sunt analizate manual...mai ales daca este prima data cand o faci.

Nu te juca cu focul deoarece te arzi, stiu ca e usor sa selectezi acolo ca ai peste 18 ani dar acele documente sunt legale si facute de notari/avocati.

Daca minti este ca si cum ai minti orice alta institutie...prin urmare poti fi acuzat de fals in declaratie si uz de fals.

Ai grija, mai bine asteapta cativa anisori pana iti permite legea sa joci legal.