| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA!
Spuneti-mi si mie ceva jocuri mai faine ce pot juca pe un PC mai slabut ( 2.01 GhZ, 768 Mb Ram ). Puteti spune si jocuri pe net ( browsere etC) daca merita sa fie jucatewinking.

Răspuns Câştigător
| IuLYaN17 a răspuns:

Buna!
Pai iti pot recomanda urmatoarele:
Nfs Carbon, MW, Hot Hursuit 2, Underground 1 si 2, Pro Street, Euro Truck Simulator, 18 Wheels of Steel American Long Haul, 18 Wheels of Steel Haulin, Quake 1, 2, 3 si 4, GTA, rFactor etc.
Cam astea le-am jucat eu si merg[2.11 Ghz, 1 GB ram, placa video 512(Pc meu)].
Daca imi mai amintesc iti mai spunbig grin.

1 răspuns:
| berry444 a răspuns:

Poti sa iti downloadezi gba pe calculator cum ar fi brothersoft este un sait cu mai multe console de unde iti downloadezi un joc care are deja consola inclusa sau ca sa fi sigur poti sa iei gba de pe emulatorzone si poti sa iti downloadezi jocuri de pe:coolrom, romhustler si emuparadise sper sa te ajute cu ceva