| MaryanHD a întrebat:

FUNDA, URGENT!
Salut. Era un joc pe care il jucam acum vreo 7-8 ani, jocul era ceva genul Action-Horror ( cu crime ), si era FirstPerson. Cand incepeai jocul te dadea intr-un tren. Acolo il omora pe unul din wc si apoi incepeai sa joci tu. Trebuia sa umbli prin vagon, sa faci niste misiuni, apoi ieseai, puteai merge pe un drum limitat, ceva de genul, nu mai stiu exact. Daca are cineva vreo idee cum se numeste jocul, va rog sa imi spuneti laughing. Dau funda+vot. Multumesc.

1 răspuns:
| Bucalet_Mara_1992 a răspuns:

Ma ajuți cu ceva? Nu reusesc sa pun intrebari pe TPU... Te rog sa ma ajuti