| anonim_4396 a întrebat:

Funda! va rog dati-mi linkul gta san andreas multiplayer dar nu doar patch-urile si jocul va rog puneti linkul

2 răspunsuri:
| Noitrex a răspuns:

Ba ca sa mearga samp(san andreas multiplayer) ati trebuie neaparat san andreas curat fara modificari instalezi sampu an folderul cu san andreas dupa care dai pe exe de la samp si ati apare o lista care se ancarca ca si la cs (dai pe internet scrie acolo jos) ati pui un nume sus dai de 2 ori pe un sv si connect si joci al downloadezi de aicia http://www.sa-mp.com/download.php
dai pe SA-MP 0.3c R3 Client Mirror by FoCo Gaming sau pe unu din alea 4
retine : daca vrei sa ati apara toate sv de Romania lasi sa se ancarce vreo 2 min dupa(ancarcarea sv) si pe spatiul de unde scrie mod (stanga jos) scrii roma si ati apare toate sv de Romania sau aproape toate ca mai as eu ma jucam pe rss(Romania Super Stunt ie foarte tare sv)funda