| FauK3 a întrebat:

FUNDA+VOT:Care stie de Top Eleven de pe facebook imi poate spune si mie cum pot face rost de Tokens fara sa platesc? Niste prieteni de ai mei au spus ca au vrut sa cumpere, dar au dat banii si nu au primit nimic, si mi-e teama sa nu patesc la fel.si am vazut acolo ca scrie win tokens.cum as putea sa le castig?
P. S.:Stiu ca in fiecare zi primesti cate un Token dar dureaza prea mult sa ai multe(ex.:aveam 2 T si am vrut sa fac un transfer dar au venit multi cu oferte in ultima sec. si mi le-am irosit si sunt incepator asa ca va rog sa nu apara comentarii inutilehappy )

Răspuns Câştigător
| radovanovic a răspuns:

Nu poti sa faci bani fara sa platesti, dar poti sa-i castigi la diferite jocuri, aplicatii, chestionare(de sub joc-top eleven);
am cumparat si eu odata 17 tokens :p, nu am dat banii degeaba

20 răspunsuri:
| FauK3 explică:

Aha...deci nu se poate... oricum mersi pentru ajutorhappy

| asasunteucesafaci a răspuns:

Ba da poti... unde scrie Win Tokens ori te joci vreun joc, ori downloadezi ceva.ori te uiti la un videoclip si ti da 1 jeton. Deci eu asa am facut...Succes paa!

| GaG a răspuns:

Ba da poti sa castigi tokens fara sa platesti nimic.
Intra pe :
http://topeleven.com

si acolo in dreapta iti arata mai multe oferte de jocuri.si sub ele scrie cati Tokens poti sa castigi
Bafta!:)

| securitate a răspuns (pentru GaG):

Unde dai sa cumperi jetoane va rog... ziceti si mie Dau Fundaa.big grinhappy

| Laurentiu_Costache_1990 a răspuns:

Facebook : TopElevenRomana LIKE

| AlextzandrU a răspuns:

Salut m-am gandit sa te ajut daca ai un telefon pe IOS (Iphone) sau Android poti cumpara tokeni free eu in 3 zile am primit 60 tokeni aplicatia aceasta iti da oferte si tu trebuie doar sa downlaodezi pe telefon niste jocuri (aplicatii) si ei te platesc cu "Bones" 10Bones= 1FB-20FB=14Tokenilove struck Aplicatia Se Numeste AppDog o poti gasi direct dupa telefon pe facebook Bafta!

| Dragos_AK_1991 a răspuns:

Hack top si ai gratis cate vrei.
succes.

| Ionut_Udroiu_1985 a răspuns (pentru Dragos_AK_1991):

De unde l-ai luat k mie mi-l da arhivat si cand dau sa il dezerhivez imi cere o parola pe care nu o gasesc

| Ionut_Udroiu_1985 a răspuns (pentru Dragos_AK_1991):

De unde l-ai luat

| JerpsuNNN a răspuns (pentru AlextzandrU):

Şi cam în cât timp primeşti tokeni după ce ai instalat aplicaţia/aplicaţiile?

| NDM a răspuns (pentru AlextzandrU):

Cum adaugi token?

| Taiger a răspuns (pentru Dragos_AK_1991):

Daca ai hack da-mi un mesaj cu un link de unde sa il iau, vezi sa nu fie intr-o arhiva cu parola sau sa necesite un cod de activare hack-ul.

| Stan_Stan_Ion_1990 a răspuns:

Le vreau anapoi

| Estefano_Silvio_1983 a răspuns:

Http://topeleventactics.blogspot.com.es/p/blog-page.html
aici metode de castigat tokenuri si multe altele... tactici de contraatac la orice formatie

| Christian826 a răspuns:

Pai in primul rand sarbatori fericite si cei care platesc sa faca o echipa mai buna sunt obsedati
insa exista o multime e hackuri care functioneaza daca ai un cod cu care deblochezi dar pentru ast iti trebuie sa descarci rar password si o sati gaseasca passul insa problema e ca dureaza mult poate lua o zi sau chiar saptamani pana afla codul
asta ar fi partea cu trisatul dar daca te uiti la video si alte chesti care sunt free adica nu trebuie sa platesti castigi token si sunt si alte prosti sa trimiti un sms la nu stiu ce numar sa ia jocul sau nu stiu ce sa castig token trebuie sa plotesti si cu celalate
sau sunt si hackuri care cer sa trimiti un sms ca sa afli IQ ul tau sau sa primesti cele mai noi rington uri asta tot pentru bani

| Agentu007 a răspuns:

Gasesti aici cele mai sigure metode de a castiga token: http://www.noulmonden.com/......okeni.html Altele in afara de acestea nu exista.

| Frujina_Cosmin_1993 a răspuns (pentru AlextzandrU):

Salut,la fiecare aplicatie descarcata iti da un nr de tokeni?

| Ajha_Ardy_1987 a răspuns:

Bkiguf vugguf uiyfuc jugigi gigiiju