| SerbanElyan a întrebat:

Fundita!

Eu am un Corby C3510. Vreau neaparat sa fac rost de Fruit Ninja pentru telefonul meu... preferabil Fruit Ninja Frenzy. Dati-mi si mie un link de download al install-ului.

Daca nu imi puteti da un joc ca acesta, macar dati-mi si mie un joc de corby, dar nu unul jalnic, cum am mai gasit!

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Buna,
nu am acest telefonul insa pot sa spun sigur ca pe telefonul tau nu se poate instala acest joc.
Despre alte jocuri asemenea lui Fruit Ninja pentru terminalul tau nu pot sa te ajut.

Felicitari pentru categoria corect selectata!