| DayaneSan a întrebat:

FUNDOI cine ma poate ajuta! Am cont Metin2, ma numesc Dayane si sunt saman, lvl 22 si intru pe Aries. Sunt in regatul Shinsoo. Cine ma poate ajuta sa fac lvl? Ca nu pot creste, si la misiuni desigur. lasati-mi numele caracterului, eu intru pe ch1 mereu, chiar si cand e full... si ce lvl avetihee hee plizz va rog :* mersi anticipat

1 răspuns:
| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns:

Am lvl 31 si te pot ajuta contacteaza-ma pe id-ul ciolocaandrei@yahoo.com
dar intai funda!