| anonim_4396 a întrebat:

Gamerul iRaphahell!
Salut TPU, as vrea sa stiu si eu de la ce vine "rancaciov" de il foloseste Rafael, mai mereu?
Dau funda care-mi explica care e faza

2 răspunsuri:
| Ventilator12345 a răspuns:

Rancaciov e o comuna din Arges. Raphael a explicat ca toata chestia cu ''Rancaciov'' a pornit de la un coleg de clasa de al lui, care i-a povestit ca pe langa ei e o comuna de tigani care se numeste Rancaciov. laughing Si de atunci a adus in clipuri numele, si a continuat sa mai faca gluma din cand in cand cu Rancaciov laughing Uite si asta https://ro.wikipedia.org/wiki/R%C3%A2nc%C4%83ciov,_Arge%C8%99.