| L3moNN a întrebat:

Goalunited!
Cine poate sa imi zica ceva trucuri sau ce formatie, antrenament, etc... aveti voi.
Va rog raspuns urgent am azi meci inportant big grin

1 răspuns:
| AcI a răspuns:

Buna e prea tarziu acum ca sa dai antrenament...pentru meci dar o sa iti dau cateva informatii despre echipa mea.

Formatie : 4-3-3
Antrenament: In functie de tactica. Eu folosesc kick and rush si folosesc mai mult pase + atac + constructie. Si inainte de orice meci pun relaxare la general.

Si daca ai meci important foloseste cartile. sunt foarte bune!

Sper sa te ajute cu ceva. happy

O zi buna!