| LuigiCotocea a întrebat:

Gta 5 vine si cu o cheie de activare dupa ce l-ai cumparat de pe steam?

Răspuns Câştigător
| alexandru5678 a răspuns:

Nu, daca il cumperi pe steam ti-l baga in library de unde il instalezi! Daca il cumperi pentru rockstar ai o cheie de activare, sau daca il cumperi pentru steam dar nu de pe steam ci de pe un site gen g2a, cdkeys, asa vin cu o cheie de activare!

1 răspuns:
| LuigiCotocea explică (pentru alexandru5678):

Deci pe steam nu vine cu cheie. Pai si cum intru pe gta online? in meniu acolo dar gen numi zice ca ar trebui sa bag o cheie nu?