| Budai_Ghitza_1991 a întrebat:

Gta V-MP servar Roleplay Romania... Știe cineva daca se ocupa cineva sa faca pe GTA V daca da va rog lasaț-un link de la website va rog.

Răspuns Câştigător
| TutorialsGaming1000 a răspuns:

Salut! Au fost nenumarate incercari de a crea un server de RP in GTA V, dar mereu Rockstar Game le-a inchis, din motive necunoscute. Acum cateva luni, un baiat din America a creat un server de GTA V (din cate am inteles nici macar nu era public, se puteau juca doar cativa youtuberi / stream-eri) si s-a trezit cu 2 agenti de la Rockstar Games, ei obligandu-l sa inchida serverul sau altfel se va trezi cu politia la usa din motive de copyright.