| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Haideti pe noul server privat de metin2, Metin2Funny happy
https://metin2funny.ro/
Arme/Armuri/Accesorii/Mounturi 2013-2014
Server-ul nostru este de tip PvP-PvM
Mounti puternici te poti urca si cobori de pe ei prin ctrl +g (sigiliul coboara din casuta singur).
Event De Halloween - ACTIVAT Event De Craciun - ACTIVAT Event De Paste - ACTIVAT Event OX - ACTIVAT Event PvM - ACTIVAT Event Hide - ACTIVAT Event PvP - ACTIVAT
Peturile sunt implementate.
Mounturile sunt implementate
Nivel maxim:250
Puncte status:105
War-urile dintre breasle sunt functionale (Arena/Steag/Camp)
Toate mapele beta,Temnita Paianjenillor 3, Porile Iadului,Camera de Cristal,Troll Map,MetinMap, Gnoll Map si multe mape noi!
Rate 1000% Tot Timpul

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Suna interesant, o sa intru sa te bat. Imi zici cum te cheama?

| lupuldark a răspuns:

SUNA SMECHER, poate mi-l facwinking