| anonim_4396 a întrebat:

Heei salut. Vreau sa ma joc si eu online GTA sau ceva cu..masini. Dar nu stiu pe ce site sa intru sau daca se poate juca online. Puteti sa ma ajutati va rog? Dati-mi linkuri daca se poate. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Gta San Andreas ca sa joci online cu alti jucatori trebuie sa descarci "samp" si instalezi in folderul jocului.

| Gonrax a răspuns:

Păi ai putea juca SA:MP (e destul de vechi), sau APB Reloaded (APB e gratis pe Steam).

| CreepyBoy a răspuns:

Gta trebuie sa descarci pentru a juca online si nu merg toate online. Vezi si tu pe youtube jocuri online.