| Ale9934 a întrebat:

Heey lume! Intrebare : Cum sa faci server pe MTA San Andreas? [Multi Theft Auto San Andreas ] Astepppt Raspun Rapid! Va Rog!

Răspuns Câştigător
| dinamovistul19 a răspuns:

Eu Stiu dar adauga id--- Killeru12SaMp --- scuze daca nu iti dau accept imediat fiindca intru rar ----- funda! ar fi prima! te ajut cat pot!

2 răspunsuri:
| dinamovistul19 a răspuns:

Scuze ca ti-am raspuns asa tarziu dar este o probelma daca nu il pot gasi 1.de la internet(...)2.nu l-ai facut bine3.cauta pe google problema asta! Iar problema este. Ai facut unde ti-am zis pe mess acolo unde intri in filderele alea si intri in notepad iar apoi modifici alea si dupa pornesti serverul! daca nu inseamna ca are ceva si eu am patit problema asta odata! sorry nu mai stiu dar ar trebui sa fii mai de treaba ca eu puteam sa nu iti zic nimic iar tu mai pui conditi pentru funda!

| Ale9934 explică:

... dinamistul19, multumesc ca mi-ai zis pe mess dar pentru funda mai vreau niste informatii! [ prietenii mei nu gasesc serverul... ce e in nergegula? ]