| iamdeeeeeni a întrebat:

Hei! Am nevoie de ajutorul vostru. happy
Am nevoie de niște aplicații pentru laptop...Pentru făcut colaje mari/editat poze/făcut videoclipuri.
(Pentru videoclipuri am Windows Movie Marker) - e bun?

Răspuns Câştigător
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Progeamul Windows Movie Maker este un program folosit de incepatori pentru a concepe colaje/videoclipuri muzicale. Daca inca esti la inceput iti recomand Cyberlink Power Director care este un alt program bun pe care il poti folosi pentru editat. Daca vrei sa progresezi atunci iti recomand: pentru editat poze-Photoshop, Lightroom si Illustrator iar pentru editat videoclipuri/facut colaje Adobe Premiere, Final Cut Pro si After Effects. Iti doresc o seara cat mai placuta. happy