| Ani11 a întrebat:

Hei, am o intrebare. Cum sa fac sa pot juca Counter Strike cu boti? L-am descarcat de curad, ca prima data n-a mai mers si l-am dezinstalat. Si prima data mi-a mers cu boti, acuma nu-mi mai merge. Cum sa fac sa-mi mearga cu boti fara sa-l dezinstalez si sa-l instalez inapoi? laughing

Funda! big grin

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Trebuie sa descarci ceva:

www.pglzone.net/Tutorial-instalare-boti/

(ai toate informatiile despre ceea ce trebuie sa faci)

"Descarcati de aici arhiva Zbot
O dezarhivati oriunde in pc
Copiati folderul cstrike in folderul cu Counter-Strike si alegeti Yes to all
Dupa aia intrati in counter-strike si apasati tasta "H" si va va aparea un meniu de la boti, de acolo puteti adauga, scoate boti si multe altele."

| Magnifico a răspuns:

De mentionat in plus: Apesi pe "H" atunci cand ai intrat in "New Game" si esti deja pe o mapa (exemplu: De_dust2)

Si stiu ca la primul Cs nu adaugai asa boti, ci cand intrai in "New Game" iti spunea cati boti vrei sa ai.
Dar e simplu si de pe "H" (comandmennu)

| Ani11 explică (pentru Magnifico):

Tot nu-mi merge... am facut tot ce trebuia sa fac si tot nu-mi merge. Cred ca am gresit la un pas, la ala cu 'Dezarhivati de oriunde din pc'. da nici nu stiu ce sa fac la pasul ala.

| Magnifico a răspuns (pentru Ani11):

laughing

Spre exemplu, click dreapta pe Desktop-->New-->Folder.
Apoi la dezarhivat alegi Extract to si cauti pe Desktop folderul creat.