| DaNaDoT a întrebat:

Sallz, inn urma cu cateva zile s-a blocat pagina de chrome si l-am tot dezinstalat si instalat pana a mers, ieri la fel nu a mai mers, dar de data asta nu am mai incercat sa-l dezinstalez si instalez din nou...Mai exista vreo solutie ca sa il fac sa mearga? Stie cineva ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ia fa o curatare cu asta :
Descarca Malwarebytes Anti-Malware de aici http://fileforum.betanews.com/detail/Malwarebytes-AntiMalware/1186760019/1 si salveaza-l pe Desktop.
Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Asigura-te ca e totul bifat si apoi apasa Remove Selected.(spune ce a gasit aici)