| flame96 a întrebat:

Hei, am o mica intrebare la care astept raspuns foarte urgent. Pe ce forum de gaming e mai bine de pus server-ul de cs 1.6 abia facut? Pe comunitatea tot nou creata, sau pe una mai veche?

Răspuns Câştigător
| gmwm a răspuns:

Pe una mai veche cu siguranta. Astfel, daca vei vrea sa te muti pe o comunitate proprie, o parte din comunitate (daca cu totala) va sti unde sa te caute. happy (tu le zici dinainte ca va schimbati).

Acum apar diferiti factori pe parcurs...te descurci!

PS: CS 1.6 decade incet incet, deci daca vrei sa optezi pentru o investitie (profit - donatii, etc), nu cred ca un server de cs 1.6 e cea mai buna idee. In cel mai bun caz, pe aceiasi comunitate hosteaza mai multe moduri de cs (surf, clasic, zombie, jailbreak, si toate celea).

Bafta!