| Gaby09R a întrebat:

Hei am si eu o intrebare de clash royale.Imi puteti spune niste deck uri de urcat in arena 11.Am urmatoarele legendare:Bandit,princess,electro wizard, miner, lava hound.Si toate cartile din joc in afara de flaying machine.Va rog sa imi spuneti stau in arena 10 de 3 saptamani

1 răspuns:
| LiviuEmanuel a răspuns:

Salut, daca vrei un deck bun iti recomanda asa :
Golem, Bandit, Princess, Electro, Arcase, Minions ( 3 elixir ), Fireball, Zap sau / Miner, Bandit, Electro, Arcase, Mega Minion, Minions, Zap, Fireball