| Corbys a întrebat:

Hei am si eu Sims 3 Sims 3 Late Night si Sims 3 Generation straight face Da cand vreau sa intru nu imi merge nici unul imi apare o eroare de genu : No game disc found! Please insert The Sims 3 game disc before proceeding! Ce trebuie sa fac? Nu ma prea pricep straight face Explicati`mi pas cu pas. Promit ca dau funda happy

3 răspunsuri:
| aL3XyN0 a răspuns:

1.iti instalezi daemon tools
2.iti bagi 1 virtual device
3.dai pe add image
4.selectezi iso de la sims 3
5.dai click pe aia sa se monteze
6.JOCI!

Sper ca te-am ajutat

| Christina_3780 a răspuns:

Trebuie sa montezi o imagine cu daemon tools. tine loc de cd original

| Dragos_6807 a răspuns:

Pai, din ce mi-ai zis, eu nu știu decât ca unele jocuri (printre care și ale tale) nu merg dacă nu ai cd-ul lor (cand primești jocul). Eu iți recomand sa îl cumperi sau sa ii ceri unui prieten care se pricepe sa-l pună pe un cd. Dupa aceea bagă cd-ul și gata.