| AdrianBG a întrebat:

Hei buna seara din nou auziti ma ajutati cu cv va rog frumos dau funda celui care imi raspunde corect.Deci azi mi-am descarcat Pro Evolution Soccer 2014 si totul bine pana la faza care cere sa bag Cd-Key si nu-l stiu si am cautat pe internet peste tot si nimic decat ceva care trebuie sa dau pe nu stiu ce Generator hack sa aflu codu eu vr pur si simplu codul atat, deci care stie va rog zice-timi dau funda in sec 2 dupa ce am vzt ca merge, multumesc frumos astept raspunsuri papa

1 răspuns:
| DarksidersFTW a răspuns:

Daca e.iso dai mount, dai pe My computer, click dreapta pe pro evolution soccer sau cum se cheama ( ce conteaza e ca o sa vezi un nume asemanator sau PES) cauti prin el CRACK sau Reloaded, copiaza tot ce e in acel folder si pune-l in folderu unde ai instalt PES 2014.