| budaioanamaria a întrebat:

Hei.Cei pasionati de jocuri, nu stiti nise site-uri cu jocuri cu biliard de descarcat pe PC? Daca stiti ajutati-ma dau funda:*

Răspuns Câştigător
| AncaSweet a răspuns:

Salut. Daca te intereseaza si online, nu doar de descarcat, iti recomand sa cauti pe http://www.jocbiliard.info/. Sunt foarte multe si cu siguranta vei gasi ceva care sa iti placa. Succes!

1 răspuns:
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Buna budaioanamaria.

Un joc de biliard (care are si snooker, il poti juca online) este quicksnooker 7.
Poti juca si contra computer (ca sa te antrenezi intr-un fel). Il gasesti pe Google.

Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda? blushinghee hee