| Boomzz2012 a întrebat:

Hei,cine joaca Sims Social pe facebook? Eu acum am cumparat un apartament si am si casa si apartament cred ca stiti uni despre ce vorbesc.De ce nu ma lasa sa deschid cutiile si sa fac curat acolo?
Si cand dau pe o cutie scrie quest unlock! Va rog daca stiti sa imi scrieti dau FUNDA!
Va multumesc foarte mult!

1 răspuns:
| Adrian_Trifu_1978 a răspuns:

Dakca dai pe anumite cutii si nu te lasa o sa iti apara daca astepti un pic "quest unlocked" ceea ce inseamna ca tb sa termini prima sarcina ca sa deschizi celelalte cutii..adica cred ca tb sa asamblezi camerele rand pe rand, daca vrei un vecin ma poti pune in lista: trifu adrian