| Teddy_6960 a întrebat:

Hei! Imi puteti zice va rog cum se numeste varianta de GTA vice city (unde am carucior in loc de scuter) si de unde pot s-o descarc? va rog mult Fundita + Vot

1 răspuns:
| NoisiBomb a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista asa ceva. Dar exista moduri care sa le instalezi in gta vice city care sa inlocuiasca scuterul cu caruciorul pe care-l vrei tu. Pentru moduri scrie pe google gta vc mods site si ar trebui sa iti dea siturile. Sunt multe de asta nu iti dau eu unul exact ca sa nu mai cauti. Fiecare merge cu o versiune anume a jocului.(nu ma rever la versiune in sensul de modificata sau nu). Exista diferite versiuni ale jocului de ex : v1.1, v1.0 sau cam asa ceva. Dar toate sunt la fel. Nu e nimic modificat la ele.