| NirvanaMihaela a întrebat:

Hei, joc imvu de 3 ani, nu stiu ce are ca acum nu mai poti face credit cu conturi false, iar cu myb faci greu.Care ma poate ajuta sa fac credit, free si usor big grin?

1 răspuns:
| XKidutzaa a răspuns:

Stiu si eu joc.Nu mai merge au aflat ca ne folosim de conturile false si le-a blokat nu mai putem sa fcm...trebuie ori sa t\dai bani ori cu myyearbook...singura solutie e myyearbook daca vrei gratis alta nu e.Asta fac si eu.E din cauza celor care foloseau cater 0 conturi ep zi.La unii la merg.dar maijoritatea au spus ca nu le mai merge