| Nyctofil a întrebat:

Hei salut ma puteti ajuta am un joc de mult timp in memoria calculatorului numit GTA 3 si merge perfect problema e cand intru in salvari sa imi salvezi jocul dau load game intru pe salvari si imi da debug error dont sead si din alea ma puteti ajutat cum as putea rezolva aceasta eroare sa pot intra in salvari dau funda daca ma ajutati va rog! crying nu vreau sa iau jocul de la inceput in fiecare zi eroarea e din 2012 pana acum straight face ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| gmbod1 a răspuns:

Pai sterge din my documents folderul cu gta 3 user files si intra iar in el si cred ca o sa mearga bft!