| oneofkind a întrebat:

Hei, salut mai de mult ma jucam un joc cu mario, era foarte tare erau lumi si nivele, eu ajunsesem la lumea 7, dar mi-am schimbat calculatorul si nu stiu unde sa gases jocul, stiu ca era la inceput un tunel care te ducea la jocul origina, si unu care te ducea intr-un nivel cu zombi, si la sfarsit ajungi intro casa cu zombi care nu iti fac nimic, jocul era super, ma puteti ajuta, dau 100% funda!winking

1 răspuns:
| Grisa99 a răspuns:

Nu m-am jucat dar dupa cum il descrii vreau si eu sa ma joc))