| DraV3N a întrebat:

Hei salut TPU, am si eu o cateva intrebari.Cred ca multi dintre jucatorii de duel masters/fanii stiu despre jocul kaijudo.com,am vazut ca este si un serial dar si carti(reale). Vreau si eu sa stiu cand apar cartile in Romania, sau daca au aparut unde se gasesc.Dar cand apare serialul in romana dublat/subtitra?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In Romania nu cred ca au aparut inca, sunt programate sa apara anul asta in Europa, poate au aparut, poate nu.
In romana nu stiu sigur, dar il poti gasi aici:
http://www.watchcartoononline.com/......ers/page/3

| DraV3N explică:

M-am uitat pe youtube la anime in engleza, am ajuns la ep 20.