| David_Marcela_1999 a întrebat:

Hei. Stiti jocul Brothers: A tale of two sons. Si stiti ca de joaca in 2. Ei bine, eu nu am cu cine juca momentan, si as vrea sa l joc singura. Exista vreo modalitate sa pot controla doar un singur caracter si pe celalat, nu stiu, calculatorul?

1 răspuns:
| smax11223 a răspuns:

Adevarul este ca jocul a fost portat de pe console si a fost creat specific pentru joystick. Cu un stick controlozi un frate si cu celalalt stick pe celalalt. Desi pare un joc co-op care se joaca in 2, de fapt este un joc pentru o singura persoana. Eu l-am terminat acum cativa ani de unul singur pe tastatara si este total posibil. E un pic mai greu la inceput dar te obisnuiesti. Incearca-l si no sa fii dezamagita. Sper sa fi fost de ajutor. happy