| rovion a întrebat:

Hei TPU, am o întrebare, pot juca CS:GO pe Intel Pentium p6100 2.00 GHz, 4 GB RAM DDR3 Și placă video de 1800 MB și dedicată 128 MB?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu, iti trebuie placa de 512 minim.

| Wr3nch a răspuns:

Dar ar fi o sansa super mica sa mearga cu cea integrata. Dar probabil va sacada rau si nu stiu cat de ok ar fi experienta.

| shuTAP a răspuns:

Da, merge, dar setat pe low. Altfel o sa ai foarte putine fps-uri si e nasol de jucat.
Daca vrei skinuri gratis pe cs, foloseste link-ul asta https://hellcase.com/fshutap si primesti 1$ moca si zilnic 1 cutie gratis de deschis.