| AlinPokerFace a întrebat:

Hei TPU am si eu o problema.De curand am descarcat si instalat Test Drive Unlimited 2.Am avut ceva probleme la instalare(nu cu erori sau alte chestii si doar ca e complicat). Pana la urma l-am instalat.Cand vreau sa intru in joc prin UpLouncher,se incarca si cand dau pe play, nu se intampla nimic...Cine ma poate ajuta dau FUNDITA big grin

1 răspuns:
| raresstietotcevrei a răspuns:

Ai lag cand intri pe joc? Imi vine sa plang, pentru ca stiu cum e, si mie mi se intampla. Poti sa ne arati si noua de unde ai downloadat mai exact? Daca nu merge shochutu dai pe locul unde ai instalat, si incearca-l acolo. Daca nu merge asa adauga: andreicar pe mess(apropo vezi tot cu litere mici daca apare cu mari)