| DoubleA a întrebat:

Caut de mult jocul asta, daca ma poate ajuta cineva...

Erau 4 omuleti. Prima data aveai doar unu, apoi cate 2..si nu puteai sa mergi cu amandoi decat daca apasai un buton sa ii schimbi intre ei. si era un fel de labirint..si luai banuti. Era un lvl cu gheata..si mergea singur, tu doar trebuia sa alegi directia potrivita.
Apoi erau niste lasere...si puneai niste oglinzi in fata lor ca sa se duca intr-un punct sa iti deschida o usa...

1 răspuns:
| MisterSTAG a răspuns:

Since,n-am nici o idee.Dar poti sa incerci Home Sheep Home 2. E tot ceva de genu' doar ca e cu oi big grin