| Ionica_Eduard_1922 a întrebat:

Hei TPU big grin Niste jocuri 2013-2014 smechere. Spuneti orice gen. Mai ales shootere big grin big grin

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Iti recomand toata seria call of duty de la primul pana la ultimul, far cry, halo, unreal tournament, borderlands (desi este shooter RPG, e foarte tare, story, funny, multe arme, e cu clase) dragon age inquisition daca iti plac RPGurile, bioshock,

3 răspunsuri:
| LD_Angelica_1981 a răspuns:

Gta 5 sau gta 4 dar gta 4 e unpic mai vecu si mult mai Ieftin iar gta 5 este mult mai scump.

| radubradu a răspuns:

Nu ai specificat platforma (PC, console).
Gasesti aici o selectie ordonata dupa an si luna de lansare:
http://www.wizoo.ro/jocuri/2014/