| Bibbi1507 a întrebat:

Hei TPU ! Dati.mi si mie un site de unde pot downloada mess.ul pe telefon. FUNDAAA MARE !

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Alege de aici pentru versiunea de telefon pe care o ai http://www.shmessenger.org/en_US/downloads
Bafta!

2 răspunsuri:
| norberttt a răspuns:

Pai poti descarca de pe getjar sau wapdam eu de acolo am descarcat ...eu zic ca getjar e cel mai bun si de usor de folosit si daca nu iti merge primul pe care il descarci de pe getjar incerci altul si sigur ca una dintre ele o sa mearga

| pendea a răspuns (pentru norberttt):

Buna eu am descarcat pentru tel un mess care merge si pentru facebook chat msn dar si sa intri pe facebook sa lasi comuri sau sa vezi poze site-u fr pe cate l-am luat e zedge si selectezi la app=aplicatii si scrii i-messenger e programul cu iconita aia ca la windows messenger...merge e foarte bun