| gabrielgp a întrebat:

De unde pot downloada filmmaker? FUNDAAA.

3 răspunsuri:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Ce zici de site-ul acesta? http://source-filmmaker.softonic.de/? ab=2

| AlexDng a răspuns:

Cel mai bun Movie Maker dupa mine este Sony Vegas, eventual Pinnacle dar acestea sunt TRIAL si trebuie cumparate cu bani reali.

Dar tu poti folosi CAMTASIA STUDIO de la TECHSMITH este foarte bun l-am folosit are multe functii mai ales ultima versiune upgradata.

BFT.happy

| gabrielgp explică (pentru AlexDng):

Frate nu vreau move maker vreau filmmaker.Dai pe youtube sa vezi ce super e, oti face scene ii pui tu sa faca ce vrei si multe alte chesti si nu gasesc sa il iau si daca e de cumparat cam cat ar fi.