| DeadTheKid a întrebat:

Hei TPU dau funda celui ce imi poate spune un metin privat pvp sau pvm... daca este pvm sa aiba la shop tot ce trebuie, romanesc sau in engleza, germana daca este cazul, nu vreau metin2 hammer sau hardcore.

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| floppy98 a răspuns:

Metin 2 arena hard?

| BlackAngel29 a răspuns:

Daca te-ai saturat de toate celelelalte mt2.Si vrei sa fie usor.Iti recomand mt2 Hammer.Acolo ai tot in shop.Si nu trebuie sa cresti.Doar sa-ti faci itm(poate iti cumperi un mod) si faci dueluri. Funda?