| Zazon1243 a întrebat:

Hei,TPU de fiecare data cand incarc cartela Orange primesc cativa eurocenti.S-au adunat si acum am 4.5 euro.Credeti ca as putea sa ii folosesc pentru a achizitiona ceva dintr-un joc? Si daca da cum? As vrea sa imi cumpar ceva de pe un joc.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Poți achiziționa un telefon de la ei dacă ai acumulat destui €.
Jocuri nu ai cum.
Sorry!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut!

Cu bonusul Phone Credit poti achiztiona orice telefon din oferta comerciala Orange sau accesorii cu Millidge si Doig (doar accesorii dedicate PrePay), la pret standard, la care se aplica reducerea (se scade valoarea bonusului acumulat). Mai multe detalii gasesti aici: https://www.orange.ro/help/cum-poate-fi-folosit-bonusul-phone-credit-56

O zi buna,
Orange Helper