| anonim_4396 a întrebat:

Am probleme cu data expirarii creditului, de fiecare data cand incarc credit pe telefon imi expira peste o luna, se datoreaza de la faptul ca incarc dupa un telefon cu abonament si nu cumpar cartela valorica? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Anonim_5535 a răspuns:

Reincarcate cu peste 7 Euro (7Euro+) sau 10 si o sa reusesti, dar mai bine cu 10!, va merge daca esti pe Orange eu pe el sunt big grin (mie-mi expira cartela aproape de sfarsitul anului...)